Общетематический форум. Можно пообщаться о чем угодно)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.Работа

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Хочу устроиться работать, но не знаю куда. Рассматриваю варианты как работы на удалёнке, так и обычной. Подскажите варианты

0

2

Посмотрите в интернете какие есть вакансии

0

3

Если хотите найти высокооплачиваемую работу то, советую вам работу риэлтором. Кстати компания "Титул" https://realtitul.ru/hr/ предлагает данную вакансию. А ещё для этого не нужно специальное образование, да и работать можно без опыта)

0

4

Посмотрите вакансии на сайте городработа, у них большой выбор. Главное перед приемом на работу посмотрите трудовой договор https://rulaws.ru/tk/ Существует множество нюансов, которые необходимо знать, чтобы вас не обманули. 

0

5

Моя дружина зараз дивиться яка робота в інтернеті є, тому що вона вдома в декреті сидить і не знає, куди свій вільний час діти. Знайшла одну шлюбну агенцію, де пропонують роботу скаутом - потрібно залучати дівчаток для спілкування з іноземцями і за це отримувати гроші. Думаю, що робота може бути прибутковою) visit website для деталей.

0

6

Спробуйте спочатку зробити резюме і по ньому вже все обирати!

0

7

Ви шукаєте роботу? А компанія Галактика https://galaktica.io/ шукає робітників в свою компанію. Тому рекомендую перейти на їх сайт і дізнатись трохи більше про саму компанію і напрям їх роботи, після чого варто переглянути вакансії. Там є дуже гарні і вигідні варіанти, тому я впевнена, що ви знайдете діло, яке буде приносити не тільки кошти, а ще й задоволення.

0